KEREM AYDEMİR'DEN DİLOVASI İSU'YA SERT TEPKİ

November 26, 2017

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir sosyal medya hesabından İSU’ nun yaptığı su kesintisine tepki gösterdi.

Kocaeli'nin sanayinin ve konutların iç içe olduğu  ilçesi olarak bilinen Dilovası'nda İSU' nun yaptığı su kesintisi yapılan açıklamada cumartesi saat 21:00, ile pazar sabah 8:00 arasında olacağı şeklindeydi.

İSU' nun çağrı merkezini arayan vatandaşlar kesintinin 11 de biteceğini belirmelerinden sonra 13'e kadar uzadığını en sonrada dalga geçer gibi borularda kaynağın tutmamasından dolayı 15:00 kadar uzadığını belirtmeleri ilçe halkını çileden çıkardı.

Dilovası’nın hemen her sorununda halkın yanında olan Dilovası CHP İlçe başkanı Aydemir sosyal medya hesabında su kesintisiyle alakalı açıklamalarda bulundu Aydemir; ’’ Dilovası belediyesinin yaptığı anons gece saat 22 den sabah 08 e kadar su kesintinin olacağını duyuran belediyemizin İSU dan haberi yok sanırım saat 12 ,10 itibarıyla Alo 185 hattını aradığımızda yetkiler saat 1 diyor belediye 8 demişti pazartesi okullar başlıyor herkesin öğrencisi var şu an 3 mahallenin suyu yok faturaları şişirip vatandaşa göndermeyi iyi biliyorsunuz da arızanın ne zaman giderileceğini neden bilmiyorsunuz sn. yetkililer’’ ifadelerini kullandı.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ