DİLOVALI FATİHİ'N FEDAİLERİ ERBAKANI ANMA PROGRAMINA HAZIR

Dilovası Erbakan Vakfı Gençlik kolları Başkanı Muanmer Görü ve Gençlik kolları ayrıca Ana kademe Yönetimi Erbakan’ı anma programına günler öncesinden yağmur çamur demeden gecesini gündüzüne katarak en iyi şekilde karşılamak için günler öncesinden çalışmalara başladılar.

DİLOVASI ERBAKAN VAKFI YÖNETİM VE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MUAMMER GÖRÜ KOCAELİ'DE YAPILACAK OLAN PROF. DR. NECMETTİN ERBAKAN'I ANMA PROGRAMINA YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARA İMZA ATTI. ANMA PROGRAMI İÇİN ADETA PARTİLERİ ARATMADILAR !

ANMA PROGRAMI İÇİN DİLOVASI GENELİNDE VE KÖYLERDE GECELİ GÜNDÜZLÜ AFİŞ,PANKART VE SESLİ ANONS ÇALIŞMASI YANINDA VİDEO HAZIRLAYARAK 25 ŞUBAT'TA SENDE VAR MISIN ? PROPAGANDASI VE "KONUŞTUĞUNU YAPAN ADAM ONUN ADI ERBAKAN" VİDEO MÜZİK HAZIRLAYAN ERBAKAN VAKFI GENÇLİK KOLLARI KENDİLERİNE ÖZGÜ AZİM VE KARALILIĞINI KONU ALAN BİR SLOGAN GELİŞTİRDİLER İŞTE O SLOGAN " FATİH 'İN FEDAİLERİ DİLOVASI'NIN GENÇLERİ "

Sabah Namazında GENÇLİK Olarak Buluşuyorlar bugün GÜL camiinde 25 Şubat KOCAELİ de yapılacak Prof.Dr.NECMETTİN ERBAKAN Anma programına DİLOVASI Belediyesi Önünde saat 12:30 ta Araçlar kalkacaktır. Tüm Halkımız Davetlidir.

ERBAKAN VAKFI GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MUAMMER GÖRÜ VE YÖNETİMİ SOSYAL MEDYAYI DA ÇOK İYİ KULLANARAK EN ETKİLİ STK .LARDAN VE GENÇLİK KOLLARI OLARAK İLGİ VE HALK TARAFINDAN DA TAKİP EDİLİYOR

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ