ALİ İHSAN ADIGÜZEL İMZA GÜNÜ

March 30, 2018

Dilovası Markası: Ali İhsan Adıgüzel söyleşi ve imza günü ile sevenleriyle buluşuyor.

 

 

 Dilovası siyaseti her zaman büyük ilginçliklerle kendini göstermiştir. Siyasetin yoğun olarak yaşandığı ilçede özellikle dernekler ve sivil toplum örgütlerinin yanı sıra kanaat önderlerininde etkisi bulunmaktadır.

Dilovası son zamanlarda yeniden Türkiye gündemine gelmeye başladı. Bu durumun nedeni ilçenin köklü ailelerinden olan Ali İhsan Adıgüzel ve araştırma şirketi olan Titiz Araştırma şirketi.

Ali İhsan Adıgüzel özellikle Dilovası gençleri için rol model alınacak bir kişilik haline dönüşmeye başladı. Şimdiye kadar adını genelde çevre kirliliği ve kanser ile duyuran Dilovası artık bir uzman ile ülke gündemine dair çeşitli konularda görüş bildiren bir rol model insan tarafından duyuruyor.

Ali İhsan Adıgüzel Titiz Araştırma olarak gerek bölgesel olarak gerekse ulusal alanda çok sayıda anket çalışması düzenledi. Bu çalışmalarda verilerei ulusal basın aracılığı ile kamuoyu ile paylaştı ve uzman olarak birçok televizyon kanalı görüşlerine başvurdu.

Adıgüzel son olarak “Sosyal Medyada Siyaset” adlı bir kitap çalışmasını tamamladı. Bu çalışmada günümüz iletişimin en önemli ayaklarından olan sosyal medyanın siyaset arenasına nasıl girdiğine dair bilgiler paylaştı.

Adıgüzel yayımlamış olduğu kitabın tanıtımı ve imza günü için 31 Mart 2018 ve 1 Nisan 2018 tarihleri arasında Gebze Center de bulunan Penguen Kitapevinde imza günü etkinliği düzenleyecek ve okurları ile buluşacak. Saat 15.00 ile 18.00 arası devam edecek olan imza günü etkinliği iki gün boyunca Gebze de devam edecek. Böyle bir çalışma Dilovası tarihinde belki de ilk olacak.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ