DİLOVASI'NDA TÜM KESİMLERİ BİRLEŞTİREN İFTAR PROGRAMINA DAVET

June 8, 2018

Kayapınar-Turgut Özal gençlik derneklerinin düzenlediği Dilovası Selahaddin Eyyüb-i Camii yanında gerçekleştirilecek olan iftar programına tüm Dilovası halkı davetlidir.

“Yine Aynı Sofrada Buluşuyoruz” sloganıyla tüm Dilovası'nı iftara davet eden Kayapınar-Turgut Özal gençlik derneği üyeleri, “Kültürümüzde aynı sofraya oturmanın, yemeği paylaşmanın değeri ve önemi çok büyüktür” dediler.

Bu ramazan ayında ilçemizde 2.si düzenlenecek olan Kayapınar - Turgut Özal Mahallesinde hayatını kaybeden eş, dost, akrabalar için verilecek toplu iftar programı 9 Haziran Cumartesi akşamı. Toplu iftara tüm Dilovası halkının davetli olduğunu belirten ,Kayapınar-Turgut Özal gençlik derneği üyeleri, “Hep birlikte oruçlarımızı açacağımız, aynı sofrayı paylaşacağımız, aynı duaya Amin diyeceğimiz iftar programımıza tüm Dilovası halkını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Geleneksel olarak gerçekleşecek iftar programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayıp, toplu olarak yapılan iftar ile sona erecek. Geleneksel 2. Turgut özal - Kayapınar iftarına, Dilovalıların yoğun katılım göstermesi bekleniyor.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ