KOCAELİ'DE GÜN BOYU NELER YAŞANDI

June 24, 2018

Kocaeli'de gün boyu neler yaşandı.

 

 Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde oyunu, Hacı Seyit Taşan İlkokulu 1033 nolu sandıkta kullandı.

Tüm seçmenleri oy kullanmaya davet eden Başkan Toltar, “Allah’ın izniyle bu akşam belli olacak olan sonuçlar sonrası güçlü Türkiye, yoluna hız kesmeden devam edecek. Prestij projeler hem genelde hem yerelde tek tek hayata geçmeye devam edecek. Seçimin tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını temenni ediyorum. Oy kullanmak bir vatandaşlık görevidir. Bu sebeple tüm vatandaşlarımızı oy kullanmaya milli iradeye sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

 

Sandıktan nikah masasına

Atilla-Saniye Kaçan çifti, gelinlik ve damatlıkla sandık başına gitti. Marangozluk yapan Atilla Kaçan ve ev hanımı Saniye Kaçan, seçim günü nikah masasına oturuyor.

 

Vatandaşın oyunu sandık başkanı kullandı

 

Derince'de bir ortaokulda sandık başkanı İ.O., yaşlı bir kadının oy pusulasını katlayarak zarfa koyduktan sonra sandığa atınca, CHP ve İYİ Parti'nin sandık müşahitleri tepki gösterdi.

AKP’li başkan, sandık müşahitlerine saldırdı!

AKP Kocaeli Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner, Gölcük Uğur Mumcu Ortaokulu’nda görevli sandık müşahitlerine saldırdı. Kavganın neden çıktığı bilinmiyor.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ