DİLOVASI VE DİLOVASI SPOR KULÜBÜNE YAKIŞMIYOR BU GÖRÜNTÜLER

July 26, 2018

Dilovası spor kulübüne aktarılan paraların nereye gittiği merak konusuyken Dilovası Stadı’nda tam bir dram yaşanıyor. Buraya stad demeye bin şahit lazım!

Dilovalılar çok dertli. Statlarının uzun zamandan beri bakıma ihtiyacı var. Yıllardır çivi bile çakılmamasına rağmen geride bıraktığımız sezon resmi maçların oynandığı stat sakatlığa davetiye çıkarıyor. Zeminin üzerindeki sentetik halı tabaka eridi ve beton zemin kendini gösterdi. Bazı yerlerdeki yamaların hiçbir fayda sağlamadığı ve pislik içindeki stat çürümeye devam ediyor. 

Ağustos ayına yaklaşıldı ve Eylül ayında başlayacak olan yeni sezon öncesi antrenmanlarını ve maçlarını yapacak olan bölge takımları bir an önce stadın bakıma alınmasını ve eksikliklerin giderilmesini istiyor.

Sadece sakatlık değil, hijyenik açıdan tam bir dramın yaşandığı Dilovası Stadı’na bir an önce dokunulması gerekiyor. Tesis zengini! kente bu görüntüler hiç ama hiç yakışmıyor. İşin üzücü yanı birkaç tane daha böyle görüntülerle dolu statların var olduğu gerçeği!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ