AK PARTİ'DE 6 İLÇE BAŞKANINA ONAY ÇIKTI AKBULAT'A ONAY VERİLMEDİ

AK Parti İl Başkanı Ankara’da yoğun mesai harcıyor. Sürecin başlamasına sayılı günler kala ilçelerde aday adayları isimleri netleşmeye başladı. mevcut ilçe başkanlarından 9 ismi Ankara’ya götürdüğü öğrenildi.

9 İSİM ANKARA’YA GİTTİ

Bu isimler şu şekilde; İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, Çayırova ilçe başkanı Ali Osman Gür, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez’in isimleri Ankara’da değerlendiriliyordu.

Dilovası ilçe Başkanı Osman Akbulut'un isminin onay verilmeyen Belediye başkanları arasında geçmesi Dilovası'nda sevinçle karşılandı. İki dönemdir Ankara tarafından İlçe Başkanı olarak atanıyordu.

Merakla beklenen AK Parti MKYK toplantısı yapıldı. Seçim gündemi ile toplanan AK Parti MKYK toplantısında, yerel seçimler için aday adaylığı başvurularının 5-12 Kasım tarihleri arasında olmasına karar verildi. Toplantıda Kocaeli için de çok önemli bir karar çıktı. Kocaeli’de 9 ilçe başkanın aday adaylığı için adı ön plana çıkmıştı. Bu ilçe başkanlarında 6’sına onay çıktığı öğrenildi. AK Parti Ankara kaynaklarından elde edilen bilgilere göre, İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Körfez İçe Başkanı Şener Söğüt, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Derince İlçe bBaşkanı İbrahim Şirin ve Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman’ın aday adayı olmasına onay verildiği öğrenildi.

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ