AK PARTİ ESKİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI KAYA'DAN SİTEM

AK PARTİ DİLOVASI ESKİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI SEMİH KAYA: KEŞKE SİZİN ÇOCUK OLMASAYDIM.

AK Parti Dilovası eski Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sitemini belirtti. İşte Semih Kaya’nın ‘Sen bizim çocuksun’ adıyla yaptığı paylaşım:

‘YERİ GELİR İŞİNDEN BİLE OLURSUN’

“Özellikle Ak Parti siyasetinde en çok kullanılan tabirdir ‘’Sen bizim çocuksun ‘’ Geceni gündüzüne katarsın, günlerce yatağına hasret, ailene hasret, çat kapı ev ziyaretleri yaparsın, mahallende komşunla atışırsın, iş yerinde başka partililer tarafından AK Part Dlovası esk Gençlk Kolları Başkanı Semh Kaya: Keşke szn çocuk olmas… https://kocaelfkr.com/haberler/syaset/ak-part-dlovas-esk-genclk-kollar-baskan-semh-kaya--k… 6/17 operasyonlara maruz kalırsın hatta yeri gelir işinden bile olursun, kahvehanede Cumhurbaşkanını, partini eleştirenlere cephe alırsın,yan komşunla Reis'e laf söyledi diye bağrışırsın, azıcık bir derdin olduğunda siyasetçilerin kapısını çaldığın vakit değersiz olduğunu gördüğünde hiçbir emeği olmayanların el üstünde tutulduğunu ifade ettiğinde işte o sihirli lafı duyarsın ‘’Amann onla bir mi tutuyorsun kendini, sen bizim çocuksun ‘’

‘REİS’İN ARKASINDA DİMDİK DURDU’

Bunca vefasızlığa rağmen 15 Temmuz gecesi yine bizim çocuksun dedikleriniz sabahlara kadar nöbet tuttu. Her seçimde bizim çocuk dedikleriniz sandıkların açılacağı son dakikaya kadar sandık nöbeti tuttu. Bizim çocuk dedikleriniz Reis'e operasyon olduğunda sosyal medyadan Reis'inin arkasında dimdik durdu, bizim çocuklar yola çıktıklarınız ama bizim çocukları yolda bulduklarınıza değişmeyin. Şahsı adıma söylüyorum ve böyle bir çok insan biliyorum. Artık sizin çocuk olmak istemiyoruz, çünkü siz bizim çocuk dediklerinize üvey evlat muamelesi yapıyorsunuz.

ÖTEKİLEŞTİRİYORSUNUZ

Sonradan gelenlere daha çok değer veriyorsunuz. Sonrasında insana ‘keşke sizin çocuk olmasaydım’’ dedittiriyorsunuz. Gidin kapı kapı dolaşın. Geçmişten bugüne kadar ne kadar partiye hizmet vermiş bizim çocuk varsa gönüllerini alın, düşmanlarımızı dost edinmeye çalışırken unuttuğunuz dostunuz olan bizim çocukları kendinize düşman etmeyin. 2019 seçimleri kazanılacaksa emin olun bizim çocuklar sayesinde kazanılacaktır. Çünkü bizim çocuklar bu partiyi makam rızası için değil vatan rızası için seviyorlardı. Onların dertleriyle dertlenin, çünkü onlar ‘bizim çocuklar’…”

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ