KOCAELİ AK PARTİ SKM BAŞKANI'IN İTİRAFINI KONUŞUYOR

Dilovası Belediyesi'nde gündemden düşmeyen Belediyeye gelmeden maaş alanlar ve Belediyede iş yapmadan para alanlar konusu hep iddia ediliyor. Dilovası Ak Parti Skm Başkanı Yavuz Celep sosyal medya hesabından belediye meclis adayları listelerini Paylaşan Yılmaz güney zorba iyi diyaloglarında şu ifadeler ile itiraf gibi yorum attı.

''Yavuz Celep Yılmaz Güney Zorba bence şu belediye de iş yapmadan maaş alma konusu Dilovası için bir kangren yarası olmuştur, ama bu konu maalesef Dilovası belediyesi kurulduğundan beri var be genç kardeşlerim, bunu kimse inkar edemez...Çünkü 1976 dan beri Dilovası’nda yaşıyorum ve görüyorum...Bunun sebebide Dilovası’nda büyük aileler 2 ye ayrılıp kim kazanırsa kazansın ,kazananlardır...Kim gelirse gelsin başkan o kişilere dokunmaya kalksa yok o benim akrabam,yok o benim hınamim,Böyle olduğu için de düzelmiyor,Ama ben Hamza beyden ümitliyim bu konuda, çünkü ticaretle uğraşıyor,maliyet hesaplaması yapacaktır. İşi olmayanı çalıştıracaktır,Çalışmayanında icabına bakacaktır...''dedi ve iş yapmadan maaş aldıklarını itiraf etti

peki bu belediyeye uğramadan maaş alanlar yada bu belediye şirketi adı altında belediye bütçesini sağa sola bolca dağıtmalar onuda gectim bu bilgi evlerinde ki çalışan sizin başkan yardımcıları daha vb bunları saymakla bitmez sayın celep.. Belediye başkan yardımcılarınında zaten eğitime göre değil oy oranına göre vermişsiniz..Kısacası bildiğimiz daha bilmediğimize yetmiyor..

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ