DALKILIÇ'IN BÜRO AÇILIŞI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

Seçime 27 gün kala partiler dün adeta Dilovası’nda gövde gösterisi yaptı.

AK Parti adayı Hamza Şayir, yaklaşık 800 metre karelik alanı tercih ederken, Saadet Partisi’nin adayı Ercan Dalkılıç 2000 metre kare alanda yaptığı seçim irtibat ofislerinin açılışlarını miting havasında gerçekleştirdi.Dalkılıç, AK Parti’ye Diliskelesi’nde Göz Dağı Verdi Millet İttifakı’nın Saadet Partisi Dilovası Belediye Başkan Adayı Ercan Dalkılıç ise Diliskelesi mahallesinde ki Diliskelesi seçim irtibat bürosu’nun açılışı için yapılan organizasyon miting havasında gerşekleşti. Yaklaşık 2000 metre kare alanda gerçekleşen programa, katılım mahalle sakinleri ile gerçekleşti. Programa yaklaşık 3 bin 500 kişi katılım sağladı.Gerçekleşen mitingde AK Parti'nin Dilovası'nda kan kaybettiği şeklinde yorumlandı.

Saadet Partisi Dilovası Belediye Başkan adayı Ercan Dalkılıç’ın, Diliskelesi Mahallesi’nde ki seçim ofsinin açılışı mitinge döndü.Açılışta konuşan Dalkılıç, “Dilovasında 5 tane organize sanayii bölgesi var. Peki bunlar bu yerlere kaç genci işe koydular. Bir el kaldırın göreyim. Hiç yok. Allah"tan korkun be” dedi.

SÖKE SÖKE ALIRIM

İnşallah onları sandığa gömeceğiz. Dilovasında 5 tane organize sanayi bölgesi var. Peki bunlar bu yerlere kaç genc işe koydular. Bir el kaldırın göreyim. Hiç yok. Allah'tan korkun be. Çocuklarımız okuyor, avukat, mühendis oluyor. Çoğu işsiz. Şimdi size gelip derler ki, ‘Ercan Dalkılıç muhalefette, kazansa da ne yapacak?’ Pek beni de yine size soruyorum, onlar 16 yıldır iktdardalar sizin için ne yaptılar? Hiçbir şey yapmadılar. Ben beledyeciyim. Ben belediyecilği iyi bilirim. Hakkımı söke söke alırım. Yeter ki bana vekalet verin.

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ