YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇE BAŞKANI ''RACON KESEREK BAŞKANLIK YAPILMAZ''

April 27, 2019

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ercan Oğuz, Dilovası Belediye başkanı Hamza Şayir’in görevi devralmasından sonra uygulamalarına eleştirilerde bulundu.

 Ercan Oğuz ilçeyi 10 yıldır Ak Partili belediye başkanları yönettiğini yapılan hataların faturasının çalışanlara kesilemeyeceğini belirttiği açıklamasında devamla “Bu işler kapı sökmek, racon kesmekle olmaz, 10 yıldır bu ilçeyi yöneten sizin partiniz değilmiydi, yapılan yanlış uygulamaların, basiretsiz yönetimin faturasının belediye yönetici ve çalışanlarına kesemezsiniz, çalışanları suçlayarak kurtulamazsınız. Onları sürgün ederek örtbas edemezsiniz." şeklinde konuştu.

RACON KESEREK BAŞKANLIK YAPILMAZ

Önemli açıklamalar yapan Oğuz, "Çalışanlarınızı, yöneticilerinizi İlkokul çocukları azarlar gibi yoklama alarak, “size değil çocuklarınıza acıyorum” naraları atarak, racon keserek başkanlık yapılmaz. Varsa bir yolsuzlukları, eksikleri gereğini yaparsınız, ama onurlarıyla oynayamazsınız."

BU İŞLER KAPI SÖKMEKLE OLMAZ

Hamza Şayir'in makam odasının kapısını sökmesini eleştiren Oğuz, "Görevi devraldığından beri Sayın Hamza Şayir’in şovu geçmeyen hizmet anlayışına şahit oluyoruz, geçmiş dönemlerde başkanlık yapmış Ak Partili belediye başkanları Cemil YAMAN ve Ali TOLTAR zamanında yapılan cadde yıkamalarını, ücretsiz öğrenci servisi taşımacılığını ilk kez yapılıyormuş gibi paylaşarak anca kendinizi kandırırsınız. Sahte gülücüklerinize, samimiyetsiz halk kucaklaşmalarınıza, başka belediye başkanlarını taklit sosyal paylaşımlarınıza değil kıymetli Dilovası halkı yandaşlarınız bile inanmıyor ve çok komik duruma düşüyorsunuz." dedi

HALKININ ADİL SÖZCÜSÜ OLACAĞIZ

Açıklamalarına devam eden Oğuz, "Bizler kadirşinas Dilovası halkının adil sözcüsü olacağız, ilçemiz için yapılan faydalı hizmetlerin destekçisi olacağız. Lakin çalışanların ezilmesinin, sürgün edilmesinin, racon kesilerek sindirilmesinin karşısında olacağız. Soluğumuz ensenizde olacak bilesiniz” dedi.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ