FARABİ PERSONELİNE DEĞER VERİYOR

Farabi personeline değer veriyor.

Hastane yönetim ekibinin de eksiksiz katıldığı bu güzel organizasyon tüm çalışanlar tarafından takdir ile karşılandı. Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Cebrail Kuru ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Leyla Büyük’te konuşma yaparak hemşirelerin bu özel gününü kutladı.

Bu anlamlı organizasyonda konuşma yapan Hastane Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş, "Hemşirelerin sağlığın korunması, geliştirilmesi ve herkese sağlık hedefine ulaşılmasında kilit insan gücü olduğunu belirterek “ Tarihi çok eski olan hemşirelik mesleği, insan sevgisi ile dolu, şefkatle ve sabırla yapılan kutsal ve onurlu meslektir. Hemşirelerimiz güç çalışma şartlarında rağmen ortaya koydukları disiplinli, özverili, sabırlı, hoşgörülü ve şefkatli tutumlarıyla sağlıklı insan ve sağlıklı toplum oluşmasında sağlık ekibinin temel taşıdır. Bu yüzden de tarih boyunca değerini ve saygınlığını korumuş kutsal bir meslektir." dedi. ÇALIŞMALARI TAKDİRE ŞAYANDIR Açıklamlarını sürdüren Başhekim Güneş, "Bugün hemşirelerimiz gelişen teknolojilerle, değişen hizmet anlayışıyla mesleklerindeki eğitim ve uzmanlaşmayla birlikte daha etkin görevler almaktadırlar. Bilgilerini güncelleyip hizmet içi eğitimlere katılarak işlerinin kalitesini her geçen gün daha da arttırmaktadırlar. Hemşirelerimiz güç çalışma şartlarında rağmen ortaya koydukları disiplinli, özverili, sabırlı, hoşgörülü bir şekilde çalışmaları takdire şayandır. Başta hastanemizde görev yapan hemşirelerimiz olmak üzere tüm hemşire arkadaşlarımızın hemşireler gününü kutlar çalışma hayatlarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. Ayrıca Başhekim Güneş hemşireler haftası için özel kaleme aldığı şiiri okuması etkinliğe katılan herkes tarafından beğenilerek alkışlarla karşılandı.

Etkinliğe katılan personeller böylesine bir ortam düzenlenerek unutulmadıkları için hastane yönetim ekibine de teşekkürlerini ilettiler. Aile ortamında ve sıcaklığında geçen bu güzel organizasyon pasta kesimi ve ikramlar ile devam etti.

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ