LİMAN DİLOVASI'NIN MÜDÜRÜ GEBZE'DEN NİLAY AYRAN TEPKİSİ BİTMİYOR

July 13, 2019

Dilovası'nda Nilay Ayran tepkisi.

KİMİN REFERANSIYLA?

Geçen ay Yavuz Sondaj Gemisinin Doğu Akdeniz’e uğurlanması töreninin de gerçekleştirildiği, Kocaeli ve Dilovası’nın en önemli limanlarından Belde Limanının genel koordinatörlüğüne Nilay Ayran’ın getirilmesi tepkilere neden oldu. Adnan Köşker gibi AK Parti içinde de çok tepki alan bir belediye başkanının uzun süre yardımcılığını ve başkan vekilliğini yürüten Ayran’ın bu göreve kimin referansıyla getirildiği merak ediliyor.

AYDEMİR DE TEPKİLİ

Konuyu gündeme taşıyanlardan biri de CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Aydemir şu ifadeleri kullandı:
“Dilovası Belde liman AŞ ye Cemil Yaman dönemindeki koordinatör Halit Yaşar siyasi olarak görev almıştı. Ali Toltar dönemini bilmiyorum. Ama sanırım Halit bey yada x biri devam etmişti.

KİM BU HANIMEFENDİ?

Oraya kadar anladık da işin enteresan tarafı Nilay Ayran Gebze belediye başkanının gölgesi gibiydi. Dilovası belde AŞ ile ne alakası var özelliği ne? Kim bu hanım efendi? Kimin çıkarları doğrultusunda Dilovası belde AŞ koordinatörü oldu.

DİLOVASI’NDA İNSAN YOK MU?

Yoksa onların nezdinde Dilovası’nda insan mı yok? Tam tersi her evde birden fazla üniversite mezunu olmasına rağmen kamuoyu adına Dilovası adına kim bu görevlendirmeyi yaptıysa Dilovası halkını aydınlatsın lütfen eğer şeffaf iseniz cevap bekliyoruz.”

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ