AYDEMİR, ''ÇOK ŞEFFAF İSEN ÇIK KAMUOYU ÖNÜNDE BU YERİN KARAYOLLARI İLE YAPTIĞIN KİRA KONTRATINI PAYLAŞ

August 27, 2019

DİLOVASI İLÇESİNDE AK PARTİ İLE CHP ARASINDA BAŞKAN YARDIMCISININ FATURASINI BELEDİYE Mİ ÖDEDİ FATURA KRİZİ...

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir, AK Parti Dilovası İlçe Başkan Yardımcısı Yavuz Celep’le ilgili vahim bir iddia ortaya attı.

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir, geçtiğimiz günlerde AK Parti Dilovası İlçe Başkan Yardımcısı Yavuz Celep hakkında bir iddiada bulunmuştu. Aydemir’in iddiasına göre Tavşancıl Köprüsünün altında yapılan TIR parkı parkının elektrik faturası Dilovası Belediyesi tarafından ödeniyor.

KENDİNİZİ KÜÇÜK DÜŞÜRMEYİN

Kerem Aydemir’in iddialarına Yavuz Celep, “Dilovası Belediyesi 1 lira dahi Elektrik ödemesi yapmamıştır. Ayıp denen bir şey var.  Bir şey yazarken lütfen araştırın ve öyle bir açıklama yapın siz muhalefet partisi ilçe başkanısınız kendinizi ve partinizi küçük düşürmeyin.” açıklamalarında bulundu.

KİRA KONTRATINI PAYLAŞ

Yavuz Celep’in cevabı sonrası Aydemir, Celep’e cevaplaması üzerine yeni sorular yöneltti. Aydemir sorduğu soruda, “AKP yönetimine girmeden önce milyon dolarları varmış olabilir senin paran nerde kazandın kimseyi bağlamaz ama sana tek bir soru; çok şeffaf isen çık kamuoyu önünde bu yeri karayolları ile yaptığın kira kontratını paylaş. Kimin ne kadar şeffaf olduğunu görelim. Bakalım ne yasal işler yapmışsınız.” İfadelerini kullandı.  KARAYOLLARINDAN DİLEKÇE İSTEĞİ Sorusunun ardından Karayolları Genel Müdürlüğü’nden bilgi isteyen Aydemir, “Not; karayolları kanununa göre; D-100 karayoluna sıfır noktada üstünden otoban viyadüğü geçen yolun altına kim bu izni verdiyse açıklama bekliyoruz. Karayolları Genel Müdürlüğü’nden dilekçe ile bilgi istiyoruz.” Diye ekledi.kaynak KFG

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ