İl Başkanı Aras, Sarayını Satıp EYT'lileri Emekli Ederiz!

İl Başkanı Aras, Sarayını Satıp EYT'lileri Emekli Ederiz!

Yeniden Refah Partisi Kandıra İlçesi 1. Olağan Kongresi’ne Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın yanı sıra, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, MKY Üyesi ve şarkıcı Davut Güloğlu, Genel Başkan Yardımcısı Yücel Mollaismailoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur, MKYK Üyesi Erkan İlyas Helvacı , İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, Yalova İl Başkanı Mustafa Berber, Eskişehir İl Başkanı Osman Mandacı, Bolu İl Başkanı Hayrettin Aytar, Yalova Erbakan Vakfı İl Başkanı İbrahim Yıldırım, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, Parti üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ARAS: KANDIRA’NIN SORUNLARI BİZİMLE BİTECEK

İl Başkanı Mehmet Aras; “Yeniden Refah olarak ülke genelinde teşkilatlanmaya devam ediyoruz. Başkan seçilen kardeşimiz Levent Gödek inşallah bir dahaki seçimde de Belediye Başkanı olur. Partimizin ilçelerdeki çalışmaları da devam edecektir. Burası Kandıra 50 bin civarı nüfusu var, yüze yakın köyü var ama halen Kandıra’nın sorunları var., Kandıra’nın çok fazla eksiği var. Allah’ın izniyle başa geçince Kandıra’nın da Kocaeli’nin de sorunu kalmayacak” dedi.

“SARAYINI SATIP EYT’LİLERİ EMEKLİ EDERİZ”’

Sözlerinin devamında Aras; “Kocaeli emeklinin çalışanların bol olduğu bir yer. Bir kere EYT sorunu da var. Tayyip Bey diyor ki siyasi hayatıma da mal olsa EYT yasası çıkmayacak. Senin ne kadarlık siyasi hayatın kaldı ki? Sarayını , uçaklarını altındaki Mercedesleri satarız yine emekli oluruz. Çıkmış pazarda pazarlığı kendi yapıyor, 20 korumayla Cuma namazına gidiyor bir de EYT’den bahsediyor” şeklinde konuştu.

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ