HANGİ YÜZLE OY İSTEYECEKLER, ”DİLOVASI (MHP) VE (AKP) İLÇE BAŞKANLARI HALKIN YANINDA DEĞİL TANKIN YA

Dilovası Adatepe’de Altıntel firması tarafından yapılmak istenen 20 yeni tanka beş partinin ilçe başkanı ortak tavır alırken Dilovası MHP ve AKP ilçe Başkanlarının Basın açıklamasına katılmadığı gözlendi. iddialara göre iki ilçe başkanının katılmamasının en büyük sebebi halkın yanında değil tankın yanında olduğu iddia edildi.

Dilovası’nın Fatih Mahallesi sınırları içindeki Adatepe’de Altıntel firması tarafından 20 ilave tank yapılmasına karşı ilçedeki beş siyasi parti ortak tavır ve duruş sergiledi. CHP İlçe Başkanı Kerem Aydemir, HDP İlçe eşbaşkanı Kadir Demir, İYİ Parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz, Saadet Partisi İlçe Başkanı Erkan Bilikli ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ercan Oğuz, Adatepe’de yaptıkları basın açıklamasında projeye sonuna kadar karşı olduklarını belirtip haklı davalarında halkın desteğini istedi. Basın açıklamasına AKP ve MHP İlçe başkanları da davet edildi ancak katılmadı.

Dilovası MHP İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz ve Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut'un Davet edildikleri halde katılmamalarından sonra Watshap ihbar hattımıza gelen mesajlarda Dilovası Halkı, ''İki İlçe Başkanını Kınadıklarını ve Halkın olduğu hiç bir toplantıda ve halkın yararına olan hiç bir resim karesinde olmadıklarını ve Dilovası'nda sadece Tankçıların yanında ve hep halkın karşısında resimlerde olduklarını dile getirdiler.Kimse gelip bu kardeşlerimizin kapılarını çalmamış, dertlerine ortak olmamış. Şimdi hangi yüzle oy isteyecekler”dedi.''

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ