Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Erkan Bilikli ''Dilovası Ak Parti'ye Verdiğin Sözle

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Erkan Bilikli ''Dilovası Ak Parti'ye Verdiğin Sözlere Sadık Kal''

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Erkan Bilikli'nin açıklamasında, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir'in verdiği sözleri yerine getirmesi konusunda telkinde bulundu.

İşte o açıklama;

Seçim beyannamesindeki Verdiğiniz Sözlere Sadık Kalın!

Geçen sene ki seçim vaadlerinde Tavşancıl eski belediye binası güya butik otele dönüştürülüp turizm amaçlı halkımızın hizmetine sunulacaktı. Bugün gelinen noktada bu bina gümrük müdürlüğüne tahsis edilip amacı dışında hizmet etmektedir.

Seçim döneminde bol keseden vaad vermekle işler yürüseydi herkes vaadler arkasına sığınır sonra hiçbir şey yapmadan arkasından kötü konuşularak uğurlanırdı. Belediye başkanı Hamza Şayir şayet hafızalarda iyi yer edinmek istiyorsa bir an önce işe koyulup verdiği sözleri tutmalıdır.

Büyükşehir ve bakanlıkların yaptığı sayısı parmak sayısını geçmeyen projelerin arkasına sığınmamalı ve o projeleri kendi yapmış gibi davranmamalıdır. En önemlisi aklımızla dalga geçmeyi bırakmalıdır. Bizler kendisinin bu durumuna üzüldüğümüzü belirtmek isteriz çünkü 50 bin nüfuslu bu ilçeye başkanlık yapan bir şahsın kendisini bu denli komik duruma düşürmesi acı bir durumdur.

Hamza Şayir’e tekraren verdiği sözleri tutmasını hatırlatır, Tavşancıl’daki rezaletin önüne geçmesini istiyoruz.

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ