Alo 153 vatandaşların yanında

March 20, 2020

Alo 153 vatandaşların yanında.

 Koronavirüs salgını nedeniyle evinden çıkmayan Mine Güler, kedilere vereceği mama bitince, "Arkadaşlar biri bana sokak kedilerinin beğenerek yiyebileceği 2 paket kedi maması alıp getirebilir mi? Yavrucuklar cama geliyor. Öyle yalvaran şekilde miyavlıyolar ki içim acıyor. Evdeki erzaklarım bitti. Dışarı çıkıp almaya korkuyorum. Bu arada getirecek kişi yanında 100 lira üstü de bulundurursa sevinirim" diyerek yardım istedi.

"NE GÜZEL BİR HİZMET"

Güler, Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet hattı 153'ü arayarak yardım istedi. 153 ekiplerinden gelen olumlu yanıtı gören Güler, sevincini sosyal medyadan şu sözlerle paylaştı; "Çok mutluyum çoook. Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet hattı 153'ü aradım. Gün içinde gelip ihtiyaçlarımı karışılayacaklarmış. Benim için en önemli ihtiyaç kedi mamasıydı. Birinci katta oturuyorum ve kedicikler penceremde benden mama bekliyor. Ne güzel bir hizmet. Şimdiden teşekkürler KBB..."

"BİNLERCE TEŞEKKÜR"

İstediği erzakları kendisine teslim eden Büyükşehir ekiplerine teşekkür eden Güler, " Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nden harika hizmet. 153'ü aradım yarım saat sonra geldiler. İhtiyacım olan sokak kedilerimin kedi mamacıklarını getirdiler. Aslında başka ihtiyaçlarım da vardı ama onları görünce unuttum. Hiç önemli değil. Binlerce teşekkür" dedi.

"KORUYUP KOLLAYACAĞIZ"

Olayı sosyal medya hesabından paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, "Büyüklerimizi el üstünde tutup koruyup kollayacağız" dedi.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ