SİYONİZM'in CORONA ile YENİ ÇAĞ'a Geçiş Projesi !

SİYONİZM'in CORONA ile YENİ ÇAĞ'a Geçiş Projesi !

SİYONİST THE EKONOMİC Dergisinin 2017 ,2018,2019 ve 2020 Sayılarında Dünya 'yı ve İnsanlığı Gelecekte yapacakları Olaylar hakkında Dünya 'ya Ve Devletlere Liderlerine bir nevi bilgi ve Tehditlerini yazmışlar ! 2019 yılında Biyolojik - kimyasal silahlarla Büyük bir Salgınla Başlayacak Salgının Hedefinin Yaşlılar olacağı Ölümlerin Çoğalarak yayılacağı ,Bunun Sonucunda Dünya Devletlerinin Halklarını Karantina 'ya alacağı açık bir şekilde belirtmişler.

Virüs 'lerin Dış ortamda bulunan para gibi temas edilen herşeyden bulaşabileceği Algısını insanlara Empoze etmek. Böylelikle İnsanlığı yanlızlaştırmak ve Dış ortamdan izole etmek 2020 yılı içerisinde Dünya 'yı ve İnsanlığı Yeni bir Çağa hazırlamak için Dijital ve Sosyal alanlara yöneltmektir.

Corona Virüs (COVİD 19 ) Özellikle Toplumun Ataları olan Yaşlıları hedef almasının Sebebi Sosyal ve Kültürel Bağları kopararak Dini ,Örfi ve Ahlaki Erozyonları sağlamaktır. Yaşlılarımız büyüklerimiz Tarih' tir.Virüs salgınıyla insan ölümlerinin milyonlara ulaşılması planlanıyor tedbirler alınırsa insanlar ölmesi önlenebilir !

Yeni Çağ DİJİTAL , SANAL ve Özellikle YAPAY ZEKA olan ROBOTLAR 'ın Hayatımızdaki yerlerini alması planlamasıdır ! Bunun da The Economist Dergisinde yine paylaşılmıştır. Örneğin Evden çıkmadan iş ve siparişlerin DİJİTAL ortamda Alışveriş yapmak ve plastik paralar ve Çip uygulamasıyla hastalıklar ve izleme altına almak ,SANAL ortamda Sanal gözlüklerle gerçek gibi Kâbe ye gitmek Hac 'ca gitmek. YAPAY ZEKA ile işyerlerine ,hastane ,terminallere ,Lokanta ve evlere ROBOTLAR'ın hayat içine dahil olmasıdır.

Bunların Birçoğu bugüne kadar projelerin hazır olduğu sadece Sebep ve Sonuca bağlı olarak hayata geçirilmesinin beklendiği ve ilerki günlerde hayata geçirilmesinin bekleniyor . Kazanan kim mi ? SİYONİZM Kaybeden İnsanlar ! Bundan sonra ne mi olur 3.Dünya Savaşı ! Yeni Bir Din Uydurulacaktır ! Dünya nüfusun 500 milyona düşürülmesi planları içinde yeralıyor .

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ