Kocaman;Erbakan'ı cumhurbaşkanı yapacağız

Kocaman;Erbakan'ı cumhurbaşkanı yapacağız.

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçesi Teşkilatlanma Başkanı Mehmet Kocaman pandemi süreci ve normalleşme üzerine açıklama yaptı.

Kıymetli Teşkilat Mensuplarımız ve Gebzeli hemşerilerimiz;

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs Pandemisi nedeniyle Sağlık Bakanlığı’nın tedbir kararları çerçevesinde, 16 Mart 2020 tarihinden itibaren İlçe ve Mahalle Yönetim Kurulu Toplantılarını internet üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme kararı almıştık.

Çakmak ebediyete uğurlandı

Bugüne kadar alınan bu karara ciddiyetle riayet etmeleri dolayısıyla bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyoruz.

1 Haziran 2020 tarihinden itibaren alınan normalleşme süreci kararına uygun olarak İlçe ve Mahalle Yönetim Kurulu Toplantılarına tekrar teşkilat binalarımızda yapmaya başlıyoruz.

Toplantılarımızı yaparken teşkilat binalarımızda gereken hijyen ortamının oluşturulması, maske kullanımına dikkat edilmesi, fiziki mesafeye riayet edilmesini rica ederiz. Gebze’mize hizmet etme noktasında tekrar meydanlara inerek halkımızla kucaklaşacağız ve Yeniden Refah Partisini ve ilkelerini tün hemşerilerimize anlatacağız. Toplantılarımızı ilk günkü heyecanla yapacak ve Yeniden Refah Partimizi iktidara, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanlığı makamına taşıyacak çalışmaları hep birlikte gerçekleştireceğiz

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ