Başkanlığını Ömer Yıldırım’ın Yaptığı KADEF’ten Sağlık Protokolü

Başkanlığını Ömer Yıldırım’ın Yaptığı KADEF’ten Sağlık Protokolü

Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu (KADEF) ile Medical Park Gebze Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu (KADEF), bünyesinde bulunan tüm Ağrı Derneklerinin ve hemşerilerinin indirim olanağından faydalanması için hastanelerle anlaşma kararı alarak, Medical Park Gebze Hastanesi ile arasında bir sağlık protokolü imzaladı. Gebze Medical Park Hastanesi Baş Hekimi Dr. Öğr. Üyesi Nihat Taşdemir tarafından KADEF yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yıldırım ve beraberindeki Dernek Başkanları heyeti samimi ve sıcak bir ortamda karşılandı.

Düzenlenen Protokol imza törenine; Kocaeli Ağrı Dernekler Federasyonu (KADEF) Başkanı Ömer Yıldırım, Gebze Ağrılılar Dernek Başkanı Mehmet Toğrul, Dilovası Ağrılılar Dernek Başkanı Nihat ABA, Dilovası Eleşkirtliler Dernek Başkanı Mahmut Kocabay, Darıca Ağrılılar Derneği Başkanı Telat Aydemir, KADEF medya tanıtım birim Başkanı Bilal Kocabay, Medical Park Gebze Hastanesi Baş Hekimi Dr. Öğr. Üyesi Nihat Taşdemir ve Genel Müdür Yardımcısı Dr. Erol Turan, katıldı.

Taşdemir, ziyaretteki memnuniyetini dile getirerek “Ağrılı hemşerilerimizin Federasyon çatısı altında toplanmaları gurur verici bir durum. KADEF’in Kocaeli’ye ve hemşerilerimize faydalı işler yapacağına inancımız tamdır. Bizlerde Gebze Medical Park ailesi olarak KADEF bünyesinde bulunan tüm derneklere ve üyelerine en iyi sağlık hizmetini vermeyi hedefliyoruz. Bölgemizin en büyük sağlık kuruluşu olarak her zaman her koşulda yanınızdayız.” şeklinde konuştu. BİZLER BİRBİRİMİZLE VARIZ

Protokol imza töreninde kısa bir konuşma yapan Yıldırım: “Gebze Medikal Park Hastanesinin çalışma sistemini çok beğeniyoruz ve hemşerilerimizin sağlığını sizlere emanet ediyoruz. KADEF Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte hemşerilerimizin ortak menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.Bizler her Dernek Başkanımızla birlikte gönüllü hizmet elçileriyiz.Tek sevdamız Ağrıdır.Bizler üzerimize düşeni yapmaya çalışırken sizlerinde bu projelerin indiriminden istifade etmeniz için Derneklerinize sahip çıkarak üye olma sorumluluğunu yerine getirmeniz gerekmektedir.Bizler birbirimizle varız.” dedi.

Başkan Yıldırım hemşerisi olan Gebze Medical Park Hastanesi Baş Hekimi Dr. Öğr. Üyesi Nihat Taşdemir’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

KADEF BÜNYESİNDE HASTANE İNDİRİMİNDEN FAYDALANACAK DERNEKLERİMİZ

1-Kocaeli Ağrılılar Derneği

2-Kocaeli Körfez Ağrılılar Derneği

3-Körfez Ağrılılar Derneği

4-Hereke Kışladüzü Ağrılılar Derneği

5-Dilovası Ağrılılar Derneği

6-Dilovası Taşlıçaylılar Derneği

7-Dilovası Eleşkirtliler Derneği

8-Gebze Ağrılılar Derneği. 9-Darıca Ağrılılar Derneği

10-Çayırova Ağrılılar Derneği

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ