TECAVÜZ 'e ve TECAVÜZCÜ 'ye Nerde İDAM ? Nerde ADALET ?

TECAVÜZ 'e ve TECAVÜZCÜ 'ye Nerde İDAM ? Nerde ADALET ?

Hangi Din 'de ve Hangi Dil 'de olursa olsun VİCDAN ve AHLAK olarak ,TECAVÜZ ' ün Ve TECAVÜZCÜ 'nün haklı kabulü ve korunması mümkün değildir. Muhakkak bir CEZA 'sı vardır.

Kültürümüzde asker ocağı için Peygamber ocağı ifadesi kullanılmıştır. Buna göre bu ocağın neferleri her asker de Mehmetçik'tir. Mehmetçik, küçük Muhammed demektir. Mehmetçik VATAN, BAYRAK,HUDUT ve NAMUS' un Koruyucusu ve Savunucusudur . Hiçbir Ahlaksızlığı ve Gayri Meşruyu kabul etmez , HAKK 'ı tesis etmek için ve HALK'ın Refahı ve Güvenliği için Canıyla mücadale eder. Bunun için TECAVÜZ 'e Karşıdır .Ahlaksızlığı kabul etmez.

Adalet karşısında herkes kim olduğuna bakılmaksızın eşittir. İşlenen suça bakılır ,Suçlunun kimliğine yada Makamına bakılmaz .Suç suçluyu temsil eder. ADALET terazisinde Bir SUÇ ve ŞİKAYET varsa bunun hesabını Adalet sormakla yükümlüdür. Kimseye bir Tolerans yapma hakkı yoktur. Hukuk Toplum için Adaleti sağlamakla yükümlüdür. Kendini bilmez zorbanın Irkı ve dili ne olursa olsun bir kızı Zorla günlerce alıkoyup defalarca tecavüz edip Sonra Bana hiçbir şey olmaz demesi Ahlaksızlığın vardığı sonu ve Kanun tanımazlığın bir göstergesidir. Kendisinin Zulmü altında Ezilen bir kızın Canına kıyarak ölmesine aldırmayarak Adalet 'in Ceza verilmesi yerine serbest bırakılması Adalet için Utanca ve İnsanlık için Vicdan Azabına dönmüştür. Halkın Vicdanı ve Ahlaki yıkımın önlenmesi ve Caydırıcılık için İDAM Cezası bekleniyor . İDAM seçim vaadi olarak kaldığı sürece ADALET zor görürüz .ADALET için İDAM şart .Kim bilir SONUÇ ?

AKLI öldürürsen, AHLÂK ' da ölür ! AKIL ve AHLÂK öldüğünde, MİLLET bölünür ! KADI 'yı satın aldığın gün , ADALET ölür ! ADALET 'i öldürdüğün gün , DEVLET ölür ! Fatih Sultan Mehmed Han

Bölgenin Güçlü Sesi

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

koKOCAELİ TARAFSIZ